Sadece Etkinlik Yönetimi Degil Hayal Ettiginizi
Planlıyor & Uyguluyoruz

Size standart kalıpları değil ihtiyacınız olanı sunuyoruz. Hedefe odaklı stratejimiz ile ürettiğimiz çözümler ve hizmetler neticesinde ihtiyacınız olan gerçek sonuçlar.
2 Mart 2015
anahtar-teslim

Organizasyon & Etkinlik

Mice, incoming ve outgoing alanlarında deneyimli, dinamik, yenilikçi ve profesyonel ekibimiz ile etkinlik ile ilgili tüm ihtiyaçlarınıza özel çözümler üretiyoruz.
2 Mart 2015
Recreation Aktiviteleri

Recreation Aktiviteleri

Amacımız kuruluşunuza özel personellerinizin uyumunu sağlamak, motivasyon, ekip dayanışması, takım ruhu gelişimi ve en temelde iş verimini artırmaktır.
2 Mart 2015
kongre

Kongre & Fuar Organizasyonları

Kongre, fuar, seminer vb. etkinliklerinizin tümünde stand, sahne, dekor gibi tüm ihtiyaçlarınızda kaliteli ürünler ve profesyonel ekibimizle yanınızdayız.
2 Mart 2015
xbayi

Bayi & Lansman Toplantıları

Satış kanalınızın belki de en önemli parçası bayileriniz ile etkin ve eğlenceli ve verimli toplantılar düzenlemek istiyorsanız bize danışmadan karar vermeyin.
2 Mart 2015
egitim

Motivasyon & Egitim Toplantıları

Usta bir konuşmacı bütün bir yıl vermek istediğiniz vizyonu çalışanlarınıza 1 saatte aktarır. Kurumsal eğitim programınızın bir parçası olmaya hazırız.
2 Mart 2015
xrodshow

Roadshowlar

Sadece bir tek merkez değil bir çok lokasyonada hizmet veriyorsunuz.Yurtdışı da dahil sizinle birlikte hızlı ve etkin bir yolculuğa çıkıyoruz.